Contatcs

Bulgarian Export Insurance Agency (BAEZ)

Aleskandar stabmoliiski street N55, 1301 fl 1

Email:office@baez.bg 

Phone number:02/923 69 11

fax:02/987 06 65

http://www.baez.bg

Information:

Executive Director:
Panayot Filipov
Procurator:
Momchil Roynev

Insurance Department

Kiril Petrunov: kiril.petrunov@baez.bg, Директор, тел. 02/923 69 15 моб.0893 410 888
Pavel Porodzhiyski: pavel.borodzhiyski@baez.bg, Ръководител, Връзка с клиенти, тел. 02/923 69 43
Tatyana Todorova : tatyana.todorova@baez.bg, Мениджър връзка с клиенти, тел. 02/923 69 34
Nikolay Markov : nikolay.markov@baez.bg,Мениджър връзка с клиенти, тел. 02/923 69 27
Yana Nikolova : yana.nikolova@baez.bg,Мениджър връзка с клиенти, тел. 02/923 69 16
Information Technology
Petya Asenova: petya.asenova@baez.bg, тел. 02/923 69 48
Aleksandar Todorov: aleksandar.todorov@baez.bg, тел. 02/923 69 22

Legal Department
тел. 02/923 69 17, 37, 18, 29

Claims and Recovery
тел. 02/923 69 13, 32, 21, 39

Finance Department
тел. 02/923 69 33